Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

YIKAMA JELİ

15102
img

YIKAMA JELİ


15102

Bu jel, özenle temizler ve cildi tazeler. Lavanta ve Papaya yapraklarının arındırıcı ve yatıştırıcı etkileriyle, cilt arınmış tazelenmiş ve temizlenmiş hale gelir. Çinko ve bakır birleşerek, cilt kusurlarına karşı anında tepki verir: kusurların görünümleri azalır ve kiri yok eder.

Referans No: 15102 (250 ml)
Kategori: Temel Bakım
Kullanım Alanı: Tüm cilt tipleri

Gliserin (2%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Lavanta Suyu (0.2%) Lavantanın çiçeksi kokusu, yatıştırma, tazeleme ve arındırma özellikleriyle ünlüdür. Hassas ciltler ve bebek cildi için nazikçe temizlemeye uygundur.

Papaya Özü (0.2%) Enzimler ve vitaminler içerir. Ana enzimi papainin bir çok özelliği vardır. Cilt hastalıklarını tedavi eder ve aşırı hassas epidermisi rahatlatır. Papaya aynı zamanda nemlendirici, besleyici, yumuşatıcı, arındırıcı ve antiseptik özelliklere sahiptir.

Çinko ve Bakır (0.08%) Çinko, kollajen matriksinin yeniden yapılanmasını, hücre gelişimini ve DNA ile protein sentezi üzerinde etki ederek hücre yenilenmesini sağlar. Anti bakteriyel, tedavi edici, anti oksisan, anti infalamatuar ve seboregülatör özellikleri sayesinde akneli ve yağlı ciltlerin tedavisini optimize eder. Bakır PCA, pyrrolidone carboksilik asidin cooper tuzudur, organizmanın işlevsel bileşenleri ile çinko ve L-PCA'nın yararlı etkilerini optimal olarak birlikte çalıştıran, çift etkili bir bileşimdir.

Az bir miktarı köpürtün ve ıslanmış cilde uygulayın. Suyla durulayın.