Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

ARINDIRICI TONİK

15103
img

ARINDIRICI TONİK


15103

Losyon, özenle temizler ve cildi tazeler. Lavanta ve Papaya yapraklarının arındırıcı ve yatıştırıcı etkileriyle, cilt arınmış tazelenmiş ve temizlenmiş hale gelir. Çinko ve bakır birleşerek, cilt kusurlarına karşı anında tepki verir: Kusurların görünümleri azalır ve kiri yok eder.

Referans No: 15103 (250 ml)
Kategori: Temel Bakım
Kullanım Alanı: Tüm cilt tipleri

Gliserin (2%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Çinko ve Bakır (0.25%) Çinko, kollajen matriksinin yeniden yapılanmasını, hücre gelişimini ve DNA ile protein sentezi üzerinde etki ederek hücre yenilenmesini sağlar. Anti bakteriyel, tedavi edici, anti oksisan, anti infalamatuar ve seboregülatör özellikleri sayesinde akneli ve yağlı ciltlerin tedavisini optimize eder. Bakır PCA, pyrrolidone carboksilik asidin cooper tuzudur, organizmanın işlevsel bileşenleri ile çinko ve L-PCA'nın yararlı etkilerini optimal olarak birlikte çalıştıran, çift etkili bir bileşimdir.

Lavanta Suyu (0.2%) Lavantanın çiçeksi kokusu, yatıştırma, tazeleme ve arındırma özellikleriyle ünlüdür. Hassas ciltler ve bebek cildi için nazikçe temizlemeye uygundur.

Papaya Özü (1%) Enzimler ve vitaminler içerir. Ana enzimi papainin bir çok özelliği vardır. Cilt hastalıklarını tedavi eder ve aşırı hassas epidermisi rahatlatır. Papaya aynı zamanda nemlendirici, besleyici, yumuşatıcı, arındırıcı ve antiseptik özelliklere sahiptir.

Pamuk diskle yüz ve boyuna sabah akşam uygulayın. Göz çevresi bölgesinden kaçının.