Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

YÜZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

15105-15106
img

YÜZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ


15105-15106

Micellar Water, Helionature laboratuvarları tarafından hassas yüz temizleme ve etkili makyaj temizleme sağlamak için özel olarak formülize edilmiştir.

HELİONATURE Micellar Water formülü, kirlerin mikro emülsiyonu için kusursuz bir iş görür ve diğer yandan cildin dengesinin devamlılığını sağlar. Yumuşatıcı formülü tüm ciltler için uygundur (en hassas cilt için bile).

Micellar Water, makyajı ve gözenekleri tıkayan kirleri çıkarır ve temizler, cilt tazelenmiş ve gözle görülür şekilde temizlenmiş hale gelir.

Referans Adı: Miceller Water
Kategori: Temel Bakım
Kullanım Alanı: Tüm cilt tipleri

Gliserin (5%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

C Vitamini (0.5%) Melanin, tirozinazdan (tirosin adındaki bir aminoasidi parçalan bir enzim) ve bir proteinden çıkarılan bir polimerdir. Tirozinaz, ana rolü melanin sentezinin ilk oksidasyon adımlarını kolaylaştırmak olan bir enzimdir. Vitamin C'nin, özellikle tirozinaz aktivitesi ve melanin sentezini engellendiği görülmüştür. Böylece cilt beyazlar, kahverengi lekeler yok olur. Vitamin C aynı zamanda kollajen sentezini uyarır, cildi serbest radikallere karşı korur ve güneşin zararlarını engeller.

Hindiba Özütü (0.2%) Vitamin D'nin cilt sentezi, yaşla birlikte düşüşe geçer, cilt hücre bariyerinin zayıflamasına sebep olur. Hindiba kökü özütü, Vitamin D gibi davranarak, hücrelerin yenilenme yeteneğini geri kazandırır. Cilt, yeniden canlanır ve rahatlar.

Akdeniz Kahverengi Yosunu (0.2%) Reaktif oksijen türleri ve çevresel kirlilik olarak tanımlanan; egzoz dumanı, sigara dumanı ve ağır metallere (ör. Kurşun ve kadmiyum) karşı etkili biyolojik koruma sağlar. Ek olarak, Wakame (su yosunu), cilt aydınlamasına güçlü trozinaz engelleme aktivitesi sayesinde katkıda bulunur.

Yüz ve boyuna nemli pamuk diskle uygulayın. Cilt tamamen temizlenene kadar bir çok kez tekrarlayın. Durulanmadan kullanılabilir.