Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

ARINDIRICI MASKE

15200
img

ARINDIRICI MASKE


15200

Kremsi dokulu maske, yüzü derinlemesine temizler ve fazla sebumu yok eder. Kusurlu ya parlayan ciltler için üç doğal aktif içeriği birleştirir. Beyaz kil, cilt yüzeyindeki kirleri absorbe eder, doğal enzimatik aktivitesi ile bilinen Papaya özüyle birleşen lavanta esansiyel yağı sebum salgılanmasını düzenler ve sürdürülebilir şekilde arındırır. Cilt, gözle görülür şekilde matlaşır, arınır, gözenekler sıkılaşır.

Referans No: 15203 (50 ml)
Referans Adı: Purifying Mask
Kategori: Arındırma

Kaolin (Arı Kil) (8%) Beyaz kil, mineral bakımından ve az bulunan elementler açısından zengindir. Yumuşatma ve yatıştırma özellikleri vardır. Sebum fazlasını absorbe eder, cilt arındırır, gözenekleri sıkılaştırır.

Papaya Özü (2%) Enzimler ve vitaminler içerir. Ana enzimi papainin bir çok özelliği vardır. Cilt hastalıklarını tedavi eder ve aşırı hassas epidermisi rahatlatır. Papaya aynı zamanda nemlendirici, besleyici, yumuşatıcı, arındırıcı ve antiseptik özelliklere sahiptir.

Titanyum Dioksit (5%) Mineral perde. Belirgin UV ve IR radyasyonunu yansıtarak ve dağıtarak koruma sağlar. Güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Koruma olmadan ortak bir toksisite sağlar, hipoalerjeniktir.

Lavanta Özü (0.2%) Kıvamı sayesinde bağlayıcı hücrelerin tutulumuna yardımcı olarak, bağlayıcı dokuların geçirgenliğini sağlar. Mukopolisakkaridlere bağlı olarak, cildin temel dayanıklılığını oluşturur. Kuvvetli su tutma gücüne sahiptir, bu sebeple mükemmel bir nemlendirme aracıdır.

Allantoin (0.25%) Yatıştırıcı ve tedavi edici özellikleri olan bir pürüzsüzleştirme aracıdır.

Haftada bir ya da iki kez kullanın. İyi temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka olarak uygulayın. Gözlerle temas etmesinden kaçının. On dakika bekleyin, temiz suyla durulayın.