Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

HASSAS YÜZ PEELING

15201
img

HASSAS YÜZ PEELING


15201

Kuru ciltler için uygundur, bu hassas soyma kremi, nemlendirme aracılarıyla zenginleştirilmiştir. İçindeki mikro Hindistan cevizi kabuğu tanecikleriyle cildi kirden arındırır, diğer yanda hücre yenilenmesini uyarır. Cildiniz arınır, temizlenir, tamamen nemlenir ve gözenekler sıkılaşır.

Referans No: 15201 (50 ml)
Kategori: Canlandırma
Kullanım Alanı: Kuru ciltler için

Kaolin (Arı Kil) (8%) Beyaz kil, mineral bakımından ve az bulunan elementler açısından zengindir. Yumuşatma ve yatıştırma özellikleri vardır. Sebum fazlasını absorbe eder, cilt arındırır, gözenekleri sıkılaştırır.

Papaya Özü (2%) Enzimler ve vitaminler içerir. Ana enzimi papainin bir çok özelliği vardır. Cilt hastalıklarını tedavi eder ve aşırı hassas epidermisi rahatlatır. Papaya aynı zamanda nemlendirici, besleyici, yumuşatıcı, arındırıcı ve antiseptik özelliklere sahiptir.

Coconut exfoliator (Hindistancevizi soyucu) (2%) Hindistancevizi kabuğundan oluşan doğal soyucu parçacıklar, ölü hücreleri yok ederek, cildi hassas bir şekilde temizler.

Avokado Yağı (1%) Yatıştırıcı, besleyici, yumuşatıcı ve yaşlanma karşıtı.

Gliserin (4%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Haftada bir ya da iki kez. Islak yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Gözle temastan kaçının. Bol ve temiz suyla masaj yapın.