Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

LEKE GİDERİCİ VÜCUT LOSYONU

15206
img

LEKE GİDERİCİ VÜCUT LOSYONU


15206

Bu temizletici vücut sütü, cildi nemlendirir ve kahverengi lekeleri belirgin şekilde azaltır.

Referans No: 15206 (150 ml)
Referans Adı: Clarifying Lotion
Kategori: Temizleyici
Kullanım Alanı: Temizleyici vücut losyonu

Hexylresortinol (1%) Güçlü bir Trozin önleyiciliği sağlar, temizler ve görünümü standardize eder.

Gliserin (6%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Alfa Arbutin (0.02%) Tirozin ve Dopanın enzimatik oksidasyonunu engelleyerek, epidermal melanin biyosentezini bloke eder. Alfa Arbutin, tekli bileşenlere göre daha fazla ve daha hızlı etki eder.

• aydınlanma ve tüm cilt tipleri için cilt tonu eşitleme sağlar

• yaşlılık lekelerini minimize eder

• UV maruziyeti sonrası cilt bronzluğunu azaltabilir

Avokado Yağı (0.5%) Yatıştırıcı, besleyici, yumuşatıcı ve yaşlanma karşıtı.

Tatlı Badem Yağı (0.5%) Bu bitkisel yağ, hücre zarları ve hücreler arası harçların içinde yer alan, ipid adı verilen çok fazla doymamış yağ içerir. Lipidler, epidermisteki su akışını düzenler ve cildin hidrik dengesini bulmasına yardımcı olur. Yenileyici ve tonlayıcı özellikleri sayesinde epidermisi nemlendirir ve korur, cildi daha esnek hale getirir, pürüzsüzleştirir, inceltir.

Jojoba Yağı (0.5%) Bu bitkisel yağ, hücre zarları ve hücreler arası harçların içinde yer alan, ipid adı verilen çok fazla doymamış yağ içerir. Lipidler, epidermisteki su akışını düzenler ve cildin hidrik dengesini bulmasına yardımcı olur. Yenileyici ve tonlayıcı özellikleri sayesinde epidermisi nemlendirir ve korur, cildi daha esnek hale getirir, pürüzsüzleştirir, inceltir.

Makademya Yağı (0.5%) Bitkisel Makademya yağı oksidasyona karşı çok dayanıklıdır. Sebum gibi görünen yağlı bir asit karışımı ihtiva eder. Yatıştırıcı, nemlendirici, besleyici, yumuşatıcı ve pürüzsüzleştirici özellikleri vardır. Kan dolaşımı ve lenf sistemi üzerinde düzenleyici etkileri vardır. En iyi masaj yağlarından biridir çünkü cilde iyi nüfuz eder.

Vücuda sabah akşam uygulayın.