Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

NEMLENDİRİCİ SIKILAŞTIRICI KREM

15209
img

NEMLENDİRİCİ SIKILAŞTIRICI KREM


15209

Yapışkan olmayan dokulu bu krem, cildi yeniler ve korur, esneklik ve yumuşaklığı geri kazandırır. Doğal içerikli kokteyl ile formülize edilen Strecth Mark Double Action HELİONATURE, kollajen sentezini uyarırken, Centella Asiatica lipozomları sayesinde çatlakların görünümünü azaltır ve oluşmuş çatlaklar üzerinde etki gösterir.

Referans No: 15209 (150 ml)
Kategori: Hidro

Gliserin (5%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Sakız Kabağı Özü (1%) Cilt liflerinin ayrışmasını kısıtlayarak çatlaklara karşı savaşır. Aynı zamanda cathepsin L enzimi sentezinin azaltarak elastik ağın geri dönülmez yıkımını kısıtlar. Lif ağı sisteminin yeniden düzenlenmesine yol açar: hem kollajen 1 sentezini artırarak, hem de elastik sisteminin yapısında yer alan fibriline molekülü sentezini uyararak, elastik ve kollajen lif sisteminin yapısal düzenlenmesini geliştirir.

Centella Asiatica (0.17%) Centella Asiatica, Madagaskar adasından gelen bir bitkidir ve streoid hormonlara benzer moleküller ihtiva eder. Bu yüzden Centella Asiatica, streoid kaybı olmadan hormon benzeri görev görür. Bu bileşimler, çekici hücreler olarak çalışır ve cilt hücrelerine kendi fizyolojik kolajenlerini uyandırmalarına sebep olur. Böylece kolajen sentezi iyileşir ve doku yenilenmesi artar. Cilt pürüzsüzleşir ve sıkılaşır. Centella Asiatica bu serumda, yenileme ve sıkılaştırma özellikleri sebebiyle kullanılmıştır.

Palmaria palmata özü (0.5%) Kırmızı yosun, hücreleri serbest radikallere karşı koruyan bir aracıdır. Aynı zamanda anti infalamatuar, nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleri vardır. Cildi yumuşatır ve sertliği yok eder.

E Vitamini (0.5%) Cildi, serbest radikallere karşı koruyan güçlü anti oksidan aracıdır. Aynı zamanda anti inflamatuar, nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleri de vardır. Cildi daha yumuşak yapar ve sertliği yok eder.

Hedeflenen bölgelere (bel, göğüs, kalça ve bacak) düzenli olarak uygulayın ve dairesel hareketlerle masaj yapın. Devamlı bakım için, sabah ve akşam, günde iki kez kullanın. İyi sonuçlar için düzenli uygulama gereklidir.