Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

YÜZ VE VÜCUT İÇİN GÜNEŞ KORUYUCU NEMLENDİRİCİ KREM

15211
img

YÜZ VE VÜCUT İÇİN GÜNEŞ KORUYUCU NEMLENDİRİCİ KREM


15211

Yağsız, ferah ve hafif Soft Cream Helionature SPF50+ tüm aileniz için, suya dayanıklı ve uzun süren güneş koruması sağlar. Soft Cream yanında, özellikle küçük çocuklar için mutlaka giyinerek korunmasını öneriyoruz.

Organik filtreler (UVB ve UVA) UVA ve/veya UVB'yi dikkatle absorbe ederek koruma sağlar. Farklı organik filtrelerin kombinasyonu olan mineral filtre, yüksek dereceli koruma sağlamak için sinerji etkisi yaratır ve UVA&UVB'ye karşı optimum etkinlik sağlar.

Titanyum Dioksit Mineral perde. Belirgin UV ve IR radyasyonunu yansıtarak ve dağıtarak koruma sağlar. Güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Koruma olmadan ortak bir toksisite sağlar, hipoalerjeniktir.

E Vitamini Cildi, serbest radikallere karşı koruyan güçlü anti oksidan aracıdır. Aynı zamanda anti inflamatuar, nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleri de vardır. Cildi daha yumuşak yapar ve sertliği yok eder.

Suya Dayanıklı aracılarıyla Suyun, güneş korumasını itmesini önlemek için korucu bir tabaka yaratır.

Shea Yağı Besleyici özellikleri ile bilinir. Mevsim şartlarının (rüzgar, soğuk, güneş..) ya da kurutucu sabun kullanımına bağlı yıpranmaya karşı cilt koruyucusu hidrolipidik tabakayı yenilemeye yardımcı olur.

Gliserin Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Güneşe maruz kalmadan önce tüm yüz ve vücuda uygulayın. Her iki saatte bir ve banyo sonrası tekrar uygulayın. Öneriler: bebekler ve küçük çocukları direkt güneş ışığına maruz bırakmaktan kaçının. En sıcak saatler arasında (gün ortası ile 16.00 arası) güneşe maruz kalmaktan kaçının.