Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

NEMLENDİRİCİ EL KREMİ

15212
img

NEMLENDİRİCİ EL KREMİ


15212

Bu nemlendirici el kremi, zarar görmüş ve kurumuş elleri nemlendirir ve onarır. Günlük kullanım için cilde çok hızlı nüfuz eder. Shea yağı ve kayısı çekirdeği yağı ile, elleriniz korunur, beslenir ve yenilenir. Zengin dokusu, yağlı bir tabaka bırakmadan kolayca ve hızlıca emilir.

Referans No: 15212 (30 ml)
Kategori: Hidro

Shea Yağı (2%) Besleyici özellikleri ile bilinir. Mevsim şartlarının (rüzgar, soğuk, güneş..) ya da kurutucu sabun kullanımına bağlı yıpranmaya karşı cilt koruyucusu hidrolipidik tabakayı yenilemeye yardımcı olur.

Gliserin (5%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

E Vitamini (0.5%) Cildi, serbest radikallere karşı koruyan güçlü anti oksidan aracıdır. Aynı zamanda anti inflamatuar, nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleri de vardır. Cildi daha yumuşak yapar ve sertliği yok eder.

Kayısı Çekirdeği Yağı (1.5%) Bu bitkisel yağ, hücre zarları ve hücreler arası harçların içinde yer alan, lipid adı verilen çok fazla doymamış yağ içerir. Lipidler, epidermisteki su akışını düzenler ve cildin hidrik dengesini bulmasına yardımcı olur. Yenileyici ve tonlayıcı özellikleri sayesinde epidermisi nemlendirir ve korur, cildi daha esnek hale getirir, pürüzsüzleştirir, inceltir.

Gündüz her saat ve yatmadan önce geceleyin uygulayın.