Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

BESLEYİCİ NEMLENDİRİCİ VÜCUT KREMİ

15214
img

BESLEYİCİ NEMLENDİRİCİ VÜCUT KREMİ


15214

Bu vücut bakımı cilde derinlemesine nüfuz eder. Freah dokusu anında rahatlık ve iyilik hissi sağlar.

Referans No: 15214 (150 ml)
Referans Adı: Cold Cream
Kategori: Hidro
Kullanım Alanı: Kuru cilt - çok kuru cilt

Shea Yağı (12%) Besleyici özellikleri ile bilinir. Mevsim şartlarının (rüzgar, soğuk, güneş..) ya da kurutucu sabun kullanımına bağlı yıpranmaya karşı cilt koruyucusu hidrolipidik tabakayı yenilemeye yardımcı olur.

Bal mumu (2%) Besleyici ve yeniden yapılandırıcı özellikleri sebebiyle kullanılmıştır.

Tatlı Badem Yağı (10%) Bu bitkisel yağ, hücre zarları ve hücreler arası harçların içinde yer alan, ipid adı verilen çok fazla doymamış yağ içerir. Lipidler, epidermisteki su akışını düzenler ve cildin hidrik dengesini bulmasına yardımcı olur. Yenileyici ve tonlayıcı özellikleri sayesinde epidermisi nemlendirir ve korur, cildi daha esnek hale getirir, pürüzsüzleştirir, inceltir.

Aquaxyl (3%) Cildi nemlendirir ve tekrar yapılandırır, hücreler arası su ve gliserol taşınmasını kolaylaştırarak nem rezervini iyileştirir. Hücre yapışkanlığını artırarak ve proteo-lipidler (yağda çözünebilen lipoproteinler) yapıların kurulmasını sağlayarak bariyer etkisi sağlar.

E Vitamini (0.1%) Cildi, serbest radikallere karşı koruyan güçlü anti oksidan aracıdır. Aynı zamanda anti inflamatuar, nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleri de vardır. Cildi daha yumuşak yapar ve sertliği yok eder.

Banyo ya da duş sonrası uygulayın.