Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

CANLANDIRICI SERUM

15300
img

CANLANDIRICI SERUM


15300

Hızlı tazelik hissi ve sağlıklı görünüm için akışkan ferah sıvı karışım. Vitamin C sayesinde cilt taze ve yenilenmiş görünür; yorgunluk belirtileri gözle görülür şekilde azalır. Cilde derinlemesine nem vermek ve yaşlılığın ilk belirtilerini engellemek için Hyaluronic asit kullanılmıştır. En iyi sonuçlar için diğer canlandırıcı ürünlerle birlikte kullanılabilir.

Referans No: 15300 (30 ml)
Kategori: Canlandırma

Hyaluronic Asit (0.05%) Epidermis dokularının geçirgenliğini yönetir, bağlayıcı hücrelere yapışma kuvveti sağlar. Yüksek nem tutma gücü sayesinde çok iyi seviyede nemlendirme etkeni teşkil eder.

C Vitamini Lipozomları (20%) Anti infalamatuar ve serbest radikallerle savaşan bir araç olarak bilinen C vitamini, cilt görünümünü iyileştirir ve genel görünümü bütünleştirir. Cilt nemlenmesi güçlenir, fibroblastlar (bağ dokusunun ana hücresi) uyarılır, kollajen sentezi artar. Genel görünüm daha parlak hale gelir, cilt daha genç görünür. C Vitamini serbest radikallere karşı savaşır ve başka bir güçlü anti oksidan olan E Vitaminini yeniler. Dahası, Vitamin C cilt kızarıklıklarını düzenler ve mikro dolaşımları uyarır. Tonlayan ve canlandıran bir vitamindir.

Epidermise en yüksek nüfuzu sağlamak ve en iyi aktiviteyi sağlamak için, C Vitamini lipozomlara dahil edilmiştir. Bunlar, yapısal olarak cilttekiyle birebir aynı olan soya fasulyesi fosfolipidlerdir. Lipozomlar hücreler tarafından yakalanır ve epidermisden geçerler, sonra dış etkenlere karşı zırh gibi davranır ve içerikleri derinlemesi nüfuzu arttırır. Böylece C Vitamini cildin derinlerine kadar iner.

Gliserin (5%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Portakal Çiçeği Suyu (5%) Portakal çiçeği suyunun rahatlatıcı ve yumuşatıcı özellikleri vardır. Epidermisi yatıştırır ve dengeler.

İyi temizlenmiş yüz & boyun bölgesine sabah ve gece uygulayın.