Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

SIKILAŞTIRICI ŞEKİLLENDİRİCİ KREM

15301
img

SIKILAŞTIRICI ŞEKİLLENDİRİCİ KREM


15301

Toparlayıcı ve sıkılaştırıcı etkisi sayesinde bu serum, yer çekimine karşı bakım yapar. Kafein ve Hyaluronic asit yüz kontürlerini şekillendirmeye ve belirginleştirmeye yardımcı olur. Cilt, belirgin şekilde sıkılaşır ve gençleşir. En iyi sonuçlar için diğer koruma ürünleriyle birlikte kullanılabilir.

Referans No: 15301 (30 ml)
Kategori: Koruma
Kullanım Alanı: Sıkılık kaybı

Okka Gülü (1%) Kırışık karşıtı, anti inflamatuar, sıkılaştırıcı, yatıştırıcı, dokuları yeniler ve cildi dengeler. Hoş çiçeksi kokusu vardır.

Kafein (1%) Kafein, adipoz (yağlı) dokularında depolanmış yağların yakımını sağlar.

Aquaxyl (3%) Cildi nemlendirir ve tekrar yapılandırır, hücreler arası su ve gliserol taşınmasını kolaylaştırarak nem rezervini iyileştirir. Hücre yapışkanlığını artırarak ve proteo-lipidler (yağda çözünebilen lipoproteinler) yapıların kurulmasını sağlayarak bariyer etkisi sağlar.

Gliserin (6%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Hyaluronic Asit (0.5%) Epidermis dokularının geçirgenliğini yönetir, bağlayıcı hücrelere yapışma kuvveti sağlar. Yüksek nem tutma gücü sayesinde çok iyi seviyede nemlendirme etkeni teşkil eder. Yüksek molekül ağırlığı olan Hyaluronic asit cilde nüfuz edemez. Yüzeyde bir tabaka oluşurur , böylece stratum corneumun (cildin en üst tabakaları) sorunlu tabakalarını nemlendirir, iritasyonu ve çevresel kirliliğin cilt üzerindeki etkisini azaltır.

Argan Ağacı Polifenolleri (0.21%) Polifenoller, MMP ve kollajenaz üzerinde eşsiz inhibitör etkinliği olan Argan ağacı yapraklarından elde edilmiştir. Bu etkinlik, dermisin makromoleküllerinin ve özellikle kolajenin korunmasında çok önemli bir rol oynar, cildi yaşlanmaktan korumaya yardımcı olur.

Soya proteinleri (2%) Cilt gevşemesinin ve yaşlanmasının belirgin olmayan izlerini ortadan kaldırır ve erken cilt yaşlanmasını engeller. Güçlendirici, toparlayıcı, sıkıştırıcı ve sıkılaştırıcı etkileri vardır. Cilt yüzeyinde mikro rahatlamaları geri kazandırır. Cildin ferahlığını, esnekliğini ve yumuşaklığını artırır. Cildi daha sıkı, daha elastik hale gelir ve çizgileri azaltır.

İyi temizlenmiş yüz & boyun bölgesine sabah akşam uygulayın.