Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

LEKE GİDERİCİ SERUM

15302
img

LEKE GİDERİCİ SERUM


15302

Düzeltici ve kusursuzlaştırıcı, bu Serum, cildin görünümünü iyileştirir ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur. MELACLAR kompleksi sayesinde, cilt gözle görülür şekilde bütünleşir ve kahverengi lekeler azalır. Hyaluronic Asitin, Kahverengi yosun özleriyle birleşmesi, koruma ve hidrasyon sağlar. En iyi sonuçlar için diğer temizleyici ürünlerle birlikte kullanılabilir.

Referans No: 15302 (30 ml)
Referans Adı: Clarifying Serum
Kategori: Temizleyici

Hexylresortinol (1%) Güçlü bir Trozin önleyiciliği sağlar, temizler ve görünümü standardize eder.

Alfa Arbutin (0.02%) Tirozin ve Dopanın enzimatik oksidasyonunu engelleyerek, epidermal melanin biyosentezini bloke eder. Alfa Arbutin, tekli bileşenlere göre daha fazla ve daha hızlı etki eder.

• aydınlanma ve tüm cilt tipleri için cilt tonu eşitleme sağlar

• yaşlılık lekelerini minimize eder

• UV maruziyeti sonrası cilt bronzluğunu azaltabilir

Vitamin PP (5%)Bu vitamin anti infalamatuar aracıdır ve dolaşım uyarıcısıdır. Çözülen yağların arasına yerleşir.

Akdeniz Kahverengi Yosunu (2%) Reaktif oksijen türleri ve çevresel kirlilik olarak tanımlanan; egzoz dumanı, sigara dumanı ve ağır metallere (ör. Kurşun ve kadmiyum) karşı etkili biyolojik koruma sağlar. Ek olarak, Wakame (su yosunu) cilt aydınlamasına güçlü trozinaz engelleme aktivitesi sayesinde katkıda bulunur.

Gliserin (8%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Hyaluronic Asit (0.02%) Epidermis dokularının geçirgenliğini yönetir, bağlayıcı hücrelere yapışma kuvveti sağlar. Yüksek nem tutma gücü sayesinde çok iyi seviyede nemlendirme etkeni teşkil eder. Yüksek molekül ağırlığı olan hyaluronic asit cilde nüfuz edemez. Yüzeyde bir tabaka oluşurur , böylece stratum corneumun (cildin en üst tabakaları) sorunlu tabakalarını nemlendirir, iritasyonu ve çevresel kirliliğin cilt üzerindeki etkisini azaltır.

İyi temizlenmiş yüz & boyun bölgesine sabah akşam uygulayın. Hamile ve emziren kadınlar için kullanımı uygun değildir.