Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

KIRIŞIKLIK GİDERİCİ SERUM

15400
img

KIRIŞIKLIK GİDERİCİ SERUM


15400

Bu hafif serum, ilk yaşlılık belirtileriyle savaşarak, cildi pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. Dişotu özleri, ilk kullanımdan itibaren hızlı ve gözle görülür yaşlanma karşıtı etki gösterir; cilt daha pürüzsüz ve genç görünür. Okka gülü özü ise rahatlama ve yumuşaklık sağlar, cilt nemlenir ve yatışır.

Referans No: 15400 (30 ml)
Kategori: Koruma
Kullanım Alanı: İlk yaşlanma belirtileri

Okka Gülü (5%) Kırışık karşıtı, anti inflamatuar, sıkılaştırıcı, yatıştırıcı, dokuları yeniler ve cildi dengeler. Hoş çiçeksi koku.

Aquaxyl (3%) Nemlendirir ve tekrar yapılandırır, hücreler arası su ve gliserol taşınmasını kolaylaştırarak nem rezervini iyileştirir. Hücre yapışkanlığını artırarak ve proteo-lipidler (yağda çözünebilen lipoproteinler) yapıların kurulmasını sağlayarak bariyer etkisi sağlar.

Hyaluronic Asit (0.02%) Epidermis dokularının geçirgenliğini yönetir, bağlayıcı hücrelere yapışma kuvveti sağlar. Yüksek nem tutma gücü sayesinde çok iyi seviyede nemlendirme etkeni teşkil eder. Yüksek molekül ağırlığı olan hyaluronic asit cilde nüfuz edemez. Yüzeyde bir tabaka oluşurur, böylece stratum corneumun (cildin en üst tabakaları) sorunlu tabakalarını nemlendirir, iritasyonu ve çevresel kirliliğin cilt üzerindeki etkisini azaltır.

Dişotu (5%) Hint okyanusunda “Mafane” da denilen, Peru ve Brezilya kökenli bu bitki yiyeceklerde kullanır ve aynı zamanda tıbbi bir bitkidir. Derin yüz çizgilerine sebep olan mikro büzüşmeleri engelleyen Spilanthol yoğunlukludur. Kırışıklık giderme konusunda olağanüstü etkisi vardır. Böylece, kırışıklıklar azalır ve daha pürüzsüz bir cilt sağlanır.

Gliserin (5%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

İyi temizlenmiş yüz & boyun bölgesine sabah akşam uygulayın.