Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

NEMLENDİRİCİ YAŞLANMA KARŞITI KREM

15500
img

NEMLENDİRİCİ YAŞLANMA KARŞITI KREM


15500

Makademya yağı ile zenginleştirilmiş olan bu hassas krem, cilt yaşlanmasıyla savaşır ve nemi hapseder. Centella Asiatica özütü sayesinde cilt daha pürüzsüz ve sıkı görünür. Vitamin E ile birleşen Hyaluronic asit, serbest radikallere karşı korur ve nemlendirir. En iyi sonuçlar için diğer koruma ürünleriyle birlikte kullanılabilir.

Referans No: 15500 (50 ml)
Kategori: Koruma
Kullanım Alanı: İlk yaşlanma belirtileri

Okka Gülü (5%) Kırışık karşıtı, anti inflamatuar, sıkılaştırıcı, yatıştırıcı, dokuları yeniler ve cildi dengeler. Hoş çiçeksi koku.

Centella Asiatica (0.02%) Centella Asiatica, Madagaskar adasından gelen bir bitkidir ve streoid hormonlara benzer moleküller ihtiva eder. Bu yüzden Centella Asiatica, streoid kaybı olmadan hormon benzeri görev görür. Bu bileşimler, çekici hücreler olarak çalışır ve cilt hücrelerine kendi fizyolojik kolajenlerini uyandırmalarına sebep olur. Böylece kolajen sentezi iyileşir ve doku yenilenmesi artar. Cilt pürüzsüzleşir ve sıkılaşır. Centella Asiatica bu serumda, yenileme ve sıkılaştırma özellikleri sebebiyle kullanılmıştır.

Hyaluronic Asit (0.05%) Epidermis dokularının geçirgenliğini yönetir, bağlayıcı hücrelere yapışma kuvveti sağlar. Yüksek nem tutma gücü sayesinde çok iyi seviyede nemlendirme etkeni teşkil eder.

Gliserin (5%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Argan Ağacı Polifenolleri (0.015%) Polifenoller, MMP ve kollajenaz üzerinde eşsiz inhibitör etkinliği olan Argan ağacı yapraklarından elde edilmiştir. Bu etkinlik, dermisin makromoleküllerinin ve özellikle kolajenin korunmasında çok önemli bir rol oynar, cildi yaşlanmaktan korumaya yardımcı olur.

E Vitamini (0.2%) Cildi, serbest radikallere karşı koruyan güçlü anti oksidan aracıdır. Aynı zamanda anti inflamatuar, nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleri de vardır. Cildi daha yumuşak yapar ve sertliği yok eder.

Makademya Yağı (1%) Bitkisel Makademya yağı oksidasyona karşı çok dayanıklıdır. Sebum gibi görünen yağlı bir asit karışımı ihtiva eder. Yatıştırıcı, nemlendirici, besleyici, yumuşatıcı ve pürüzsüzleştirici özellikleri vardır. Kan dolaşımı ve lenf sistemi üzerinde düzenleyici etkileri vardır. En iyi masaj yağlarından biridir çünkü cilde iyi nüfuz eder.

İyi temizlenmiş yüz & boyun bölgesine sabah ve akşam uygulayın.