Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

YENİLEYİCİ BESLEYİCİ KREM

15501
img

YENİLEYİCİ BESLEYİCİ KREM


15501

Bu krem, derin kırışıklıklar ve sıkılık kaybına karşı savaşır. Hızlı düzelme için Makademya yağı ve Shea yağı ile zenginleştirilmiştir; cilt yatışır ve rahatlar. Centella Asiatica özleri, cilt sıkılığını ve doğal kollajen üretimini artırarak gözle görülür yaşlılık karşıtı sağlar. Vitamin E katkılı Hyaluronic asit nemlendirir ve serbest radikallere karşı korur. En iyi sonuçlar için diğer koruma ürünleriyle birlikte kullanılabilir.

Referans No: 15501 (50 ml)
Kategori: Koruma
Kullanım Alanı: Sıkılık kaybı

Yams Kökü (0.04%) Nişasta, Protein, Vitaminler (Özellikle Vitamin C), tannins ve saponins (diosgenin) bakımından zengin bir köktür. Aktif bileşen Diosgenin, bitkisel bir hormon öncüsü maddedir ve hormon benzeri özellikleri cilt hücrelerini yeniler.

Centella Asiatica (0.04%) Centella Asiatica, Madagaskar adasından gelen bir bitkidir ve streoid hormonlara benzer moleküller ihtiva eder. Bu yüzden Centella Asiatica, streoid kaybı olmadan hormon benzeri görev görür. Bu bileşimler, çekici hücreler olarak çalışır ve cilt hücrelerine kendi fizyolojik kolajenlerini uyandırmalarına sebep olur. Böylece kolajen sentezi iyileşir ve doku yenilenmesi artar. Cilt pürüzsüzleşir ve sıkılaşır. Centella Asiatica bu serumda, yenileme ve sıkılaştırma özellikleri sebebiyle kullanılmıştır.

Okka Gülü (5%) Kırışık karşıtı, anti inflamatuar, sıkılaştırıcı, yatıştırıcı, dokuları yeniler ve cildi dengeler. Hoş çiçeksi kokusu vardır.

Hyaluronic Asit (0.05%) Epidermis dokularının geçirgenliğini yönetir, bağlayıcı hücrelere yapışma kuvveti sağlar. Yüksek nem tutma gücü sayesinde çok iyi seviyede nemlendirme etkeni teşkil eder. Yüksek molekül ağırlığı olan hyaluronic asit cilde nüfuz edemez. Yüzeyde bir tabaka oluşurur , böylece stratum corneumun (cildin en üst tabakaları) sorunlu tabakalarını nemlendirir, iritasyonu ve çevresel kirliliğin cilt üzerindeki etkisini azaltır.

E Vitamini (0.2%) Cildi, serbest radikallere karşı koruyan güçlü anti oksidan aracıdır. Aynı zamanda anti inflamatuar, nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleri de vardır. Cildi daha yumuşak yapar ve sertliği yok eder.

Gliserin (5%) Buharlaşmaya bağlı epidermis nem kaybını azaltır. Cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve elastik hale getirir.

Makademya Yağı (2%) Bitkisel Makademya yağı oksidasyona karşı çok dayanıklıdır. Sebum gibi görünen yağlı bir asit karışımı ihtiva eder. Yatıştırıcı, nemlendirici, besleyici, yumuşatıcı ve pürüzsüzleştirici özellikleri vardır. Kan dolaşımı ve lenf sistemi üzerinde düzenleyici etkileri vardır. En iyi masaj yağlarından biridir çünkü cilde iyi nüfuz eder.

Shea Yağı (3%) Besleyici özellikleri ile bilinir. Mevsim şartlarının (rüzgar, soğuk, güneş..) ya da kurutucu sabun kullanımına bağlı yıpranmaya karşı cilt koruyucusu hidrolipidik tabakayı yenilemeye yardımcı olur.

E Vitamini (0.2%) Polifenoller, MMP ve kollajenaz üzerinde eşsiz inhibitör etkinliği olan Argan ağacı yapraklarından elde edilmiştir. Bu etkinlik, dermisin makromoleküllerinin ve özellikle kolajenin korunmasında çok önemli bir rol oynar, cildi yaşlanmaktan korumaya yardımcı olur.

İyi temizlenmiş yüz & boyun bölgesine sabah akşam uygulayın.