Lütfen JavaScript'i aktif hale getiriniz.

ENERJİ VERİCİ NEMLENDİRİCİ KREM

15502
img

ENERJİ VERİCİ NEMLENDİRİCİ KREM


15502

Hızlı tazelik hissi ve sağlıklı görünüm için hafif krem. Vitamin C sayesinde cilt taze ve yenilenmiş görünür; yorgunluk belirtileri gözle görülür şekilde azalır. Cilde derinlemesine nem vermek ve yaşlılığın ilk belirtilerini engellemek için hyaluronic asit kullanılmıştır. En iyi sonuçlar için diğer canlandırıcı ürünlerle birlikte kullanılabilir.

Referans No: 15502 (50 ml)
Kategori: Canlandırma

Hyaluronic Asit (0.01%) Epidermis dokularının geçirgenliğini yönetir, bağlayıcı hücrelere yapışma kuvveti sağlar. Yüksek nem tutma gücü sayesinde çok iyi seviyede nemlendirme etkeni teşkil eder. Yüksek molekül ağırlığı olan hyaluronic asit cilde nüfuz edemez. Yüzeyde bir tabaka oluşturur , böylece stratum corneumun (cildin en üst tabakaları) sorunlu tabakalarını nemlendirir, iritasyonu ve çevresel kirliliğin cilt üzerindeki etkisini azaltır.

C Vitamini (1%) Melanin, tirozinazdan (tirosin adındaki bir aminoasidi parçalan bir enzim) ve bir proteinden çıkarılan bir polimerdir. Tirozinaz, ana rolü melanin sentezinin ilk oksidasyon adımlarını kolaylaştırmak olan bir enzimdir. Vitamin C'nin, özellikle tirozinaz aktivitesi ve melanin sentezini engellendiği görülmüştür. Böylece cilt beyazlar, kahverengi lekeler yok olur. Vitamin C aynı zamanda kollajen sentezini uyarır, cildi serbest radikallere karşı korur ve güneşin zararlarını engeller.

Shea Yağı (2%) Besleyici özellikleri ile bilinir. Mevsim şartlarının (rüzgar, soğuk, güneş..) ya da kurutucu sabun kullanımına bağlı yıpranmaya karşı cilt koruyucusu hidrolipidik tabakayı yenilemeye yardımcı olur.

Makademya Yağı (1%) Bitkisel Makademya yağı oksidasyona karşı çok dayanıklıdır. Sebum gibi görünen yağlı bir asit karışımı ihtiva eder. Yatıştırıcı, nemlendirici, besleyici, yumuşatıcı ve pürüzsüzleştirici özellikleri vardır. Kan dolaşımı ve lenf sistemi üzerinde düzenleyici etkileri vardır. En iyi masaj yağlarından biridir çünkü cilde iyi nüfuz eder.

Avokado Yağı (1%) Yatıştırıcı, besleyici, yumuşatıcı ve yaşlanma karşıtı.

Papaya Özü (5%) Enzimler ve vitaminler içerir. Ana enzimi papainin bir çok özelliği vardır. Cilt hastalıklarını tedavi eder ve aşırı hassas epidermisi rahatlatır. Papaya aynı zamanda nemlendirici, besleyici, yumuşatıcı, arındırıcı ve antiseptik özelliklere sahiptir.

E Vitamini (0.2%) Cildi, serbest radikallere karşı koruyan güçlü anti oksidan aracıdır. Aynı zamanda anti inflamatuar, nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleri de vardır. Cildi daha yumuşak yapar ve sertliği yok eder.

Portakal Çiçeği Suyu (5%) Portakal çiçeği suyunun rahatlatıcı ve yumuşatıcı özellikleri vardır. Epidermisi yatıştırır ve dengeler.

İyi temizlenmiş yüz & boyun bölgesine sabah akşam uygulayın.